Strona główna‎ > ‎

AktualnościWspółpraca z firmą Medicover

opublikowane: 2 sty 2018, 08:39 przez Anna Grzegory

Z nowym rokiem nowym krokiem! 
Miło nam poinformować, że podjęliśmy współpracę z firmą Medicover i już dzisiaj przyjmujemy nowych pacjentów. Dla pacjentów mających pakiety w Medicoverze wystarczy skierowanie od pediatry lub internisty. Zapraszamy serdecznie do zapisów tel. 603 80 25 20

Logofigle w Klubie Nauczyciela w Łodzi

opublikowane: 8 paź 2017, 02:39 przez Anna Grzegory   [ zaktualizowane 8 paź 2017, 02:42 ]

Warsztaty z Robotyki w logopedii na zaproszenie Polskiego Towarzystwa Logopedycznego miałam wielką przyjemność poprowadzić  w przepięknych secesyjnych wnętrzach Pałacu Kindermana przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. Mimo dostojeństwa miejsca Ozobotki i Ozoboty wesolutko jeździły sobie po trasach między porcelanowymi filiżankami, a nawet po fortepianie! I znowu skradły serca pań logopedek i stały się obiektem ich pożądania na zajęcia z dzieciakami. Robociki tak już mają, każdy dorosły zachowuje się przy nich jak ciekawe świata dziecko :)Zapraszamy osoby z afazją na terapię grupową!

opublikowane: 9 lip 2017, 01:38 przez Anna Grzegory   [ zaktualizowane 21 sie 2017, 14:39 ]

Od 1 września 2017 roku w naszej poradni odbywać będzie terapia dla osób z afazją. Zajęcia poprowadzi doświadczona neurologopedka Wioletta Jankowska.
Zajęcia grupowe będą prowadzone w grupach pięcioosobowych. 
Czas trwania 60 minut. 
Ponadto każda w osób będzie miała zapewnioną możliwość zajęć indywidualnych.
Pacjenci w naszej poradni mogą skorzystać z indywidualnych konsultacji z neurologopedą, psychologiem klinicznym, rehabilitacji, terapii ręki, terapii lustrzanej, terapii czaszkowo-krzyżowej.
*istnieje też możliwość terapii neurologopedycznej w domu pacjenta
Udział w zajęciach grupowych to 20 zł.
Konsultacje indywidualne od 50 zł. 
Zapisy tel. 603 80 25 20
Zapraszamy

Logofigle, czyli wykorzystanie gier i zabaw w terapii logopedycznej dzieci

opublikowane: 30 cze 2017, 01:51 przez Anna Grzegory   [ zaktualizowane 30 cze 2017, 03:55 ]

We wtorek 29 sierpnia 2017 o 10.30 w Logofiglach  w Łodzi organizujemy szkolenie z tego, co nam wychodzi najlepiej, czyli wykorzystywania gier i zabaw w terapii logopedycznej dzieci. Zapraszamy logopedów oraz studentów logopedii na warsztat tworzenia i wykorzystywania gier i zabaw w terapii logopedycznej . 
Program spotkania 
1.Rejestracja uczestników
2. Gamifikacja, czyli idea wykorzystywania mechanizmów gier do uczenia się.
3. TIK na logopedii - jakich narzędzi interaktywnych warto używać w pracy terapeuty. 
Przerwa kawowa
4. Co zamiast kserówki - gry i zabawy obrazkowo słowne, które sami łatwo stworzymy.
5. Robotyka i kodowanie na zajęciach logopedycznych.
6. Klocki Lego na logopedii.
7.Wręczenie certyfikatów uczestnictwa
Każdy uczestnik dostanie komplet materiałów.

Warsztaty dla uczniów i dla nauczycieli w Szkole Mikron w Łodzi

opublikowane: 22 cze 2017, 22:58 przez Anna Grzegory

Moja wesoła ozobotowa gromadka jeździła ku radości dzieci i nauczycieli w Szkole Podstawowej Mikron. Odpowiedzi dzieci, do czego mógłby im służyć robot - bezcenne :) Szkoda, że przez ten rok nie pozapisywałam tekstów nauczycieli na szkoleniach... Wierszyk "Jeśli nie chcesz mojej zguby, ozobota kup mi luby" był tylko jednym z rodzynków warsztatowych :) Ostatnie szkolenie przez wakacjami. Dziękuję serdecznie za zaproszenie i zdjęcia -Zakręcony belferSzkolenie dla nauczycieli w Rudzie Bugaj

opublikowane: 22 cze 2017, 22:50 przez Anna Grzegory   [ zaktualizowane 22 cze 2017, 22:50 ]

Szkolenie dla nauczycieli - przedostatnie w tym roku szkolnym i taka przyjemność. Malutka szkoła integracyjna z ogrodem, w którym jest okrągły warzywnik uprawiany przez dzieci, z altanką z okrągłymi stołami do pracy grupowej na powietrzu, tonąca w zieleni i kwiatach. Z kolorowymi mebelkami, dekoracyjnymi lampami, nowoczesną przestrzenią, kolorowymi cytatami z J. Korczaka na ścianach. Z panią dyrektor czekającą na prelegentkę z pyszną kawą i ciasteczkami. Dziękuję za zaproszenie i wspólny czas.

Model Nowoczesnej Szkoły 2017

opublikowane: 11 cze 2017, 01:33 przez Anna Grzegory   [ zaktualizowane 11 cze 2017, 01:59 ]

II Ogólnopolska  Konferencja  Model Nowoczesnej Szkoły 2017 w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach k/Warszawy. Miałam przyjemność prezentować zastosowanie nowych technologii, programowania i robotyki w pracy terapeutycznej i logopedii 

Ozobot Fahion Show

opublikowane: 11 cze 2017, 01:24 przez Anna Grzegory

Nasze ozobotki i ozoboty dostały od przyjaciół (podziękowania dla p. Oli Shoen-Kamińskiej i p. Moniki Kapuśniak) nowiutkie wyszedłkowane ubranka. Z tek okazji dzieci zaprogramowaly im w Dzień Dziecka pokaz mody. 
 

Warsztaty dla nauczycieli w SP nr 35 w Łodzi

opublikowane: 11 cze 2017, 01:17 przez Anna Grzegory

Dzisiejsze warsztaty dla nauczycieli w Szkole Podstawowej nr 35 w Łodzi. Ta chwila, gdy ozoboty zaczynają jeździć po liniach i mrugać światełkami - bezcenna: w radzie pedagogicznej nagle są same dzieciaki :) Panie uznały jednogłośnie, że najmądrzejsza i najbardziej ogarnięta z calej trenerskiej siódemki jest Ozobotka. Pojawiły się teorie jej sukcesu.  Dziękuję za zaproszenie. Było fantastycznie!

Podziękowanie

opublikowane: 11 cze 2017, 01:08 przez Anna Grzegory

Dziękujemy serdecznie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 6 w Łodzi za zaproszenie, zainteresowanie i wspaniałą atmosferę na warsztatach

1-10 of 49

Comments