Logofigle Poradnia

Psychologiczno-Pedagogiczna

w Łodzi


Rejestracja telefoniczna

Wizyty umawiamy telefonicznie: 603 80 25 20

poniedziałek - piątek 10.00 - 19:00

sobota 9:00 - 14:00


ul. Wrocławska 8 w Łodzi

91 - 052 Łódź

dojazd od ulicy Lutomierskiej i B.Limanowskiego


Dane firmy:

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna LOGOFIGLE

Anna Grzegory

ul.Wrocławska 8/2U

91-052 Łódź

NIP: PL 7261284974

Nr rachunku: 69 1140 2004 0000 3602 7610 5835Zajęcia Integracji Sensorycznej prowadzone przez Ewę Błaszczyk odbywają się na Retkini przy ulicy Batalionów Chłopskich 21 w Łodzi.

Opinie uczestników naszych zajęć i szkoleń:

Ewa Otocka

Mama Weroniki

Jesteśmy pod opieką Logofigli od ponad 2 lat. Na pierwszych zajęciach córka nie wypowiadała ani słowa, teraz buzia jej się nie zamyka. Uwielbia chodzić do swojej Pani, zajęcia są dla niej świetną zabawą, a ja widzę olbrzymie postępy. Cudowna atmosfera, świetny kontakt z logopedą, ciekawe i coraz to nowsze sposoby na naukę poprzez zabawę. Polecam!

Agnieszka Ambroziak

Mama Mathyldy

Niesamowita i niezwykła rodzinna atmosfera. Zindywidualizowane podejście do pracy z dzieckiem i dostosowane do jego potrzeb i możliwości oraz wytyczonych celów. W szczególności na uwagę zasługują pomoce i materiały dydaktyczne do pracy, które wzbudzą zachwyt i chęć pracy nawet u największego uparciucha. Najlepszym dowodem umiejętności i profesjonalizmu "Logofigli" jest moja 8 - letnia córka Mathylda, która jeszcze trzy lata temu prawie nic nie mówiła po polsku, a teraz nie może się doczekać następnych zajęć, bo jak mówi sama jest "SUPEROWO"

Monika Pstrokońska

Mama Maksa

Logofigle to najwspanialsze i najbardziej przyjazne miejsce dla dzieci jakie znam. Zajęcia prowadzone są w bardzo ciekawy i interesujący sposób. Na efekty pracy z dzieckiem nie trzeba długo czekać. Mój syn uwielbia to miejsce.

Dorota Miązek

Terapeuta pedagogiczny

16 maja 2017 r. uczestniczyłam w warsztatach prowadzonych przez Anię Grzegory w Poradni Logofigle. Bawiłyśmy się robotami. Zabawie towarzyszyła nauka: w ciągu 2 godzin Ania nauczyła nas programować roboty. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że dla mnie, pokolenia, które nie urodziło się z „myszką w ręku”, programowanie było zawsze czarną magią, chociaż zaprzyjaźniłam się z komputerami, ale one ze mną ...nie zawsze. Wiedza i umiejętności Ani, a także „cierpliwość dydaktyczna” spowodowały , iż w tak krótkim czasie, poznałyśmy podstawy programowania robotów oraz ich niezwykłe możliwości Ozoboty doskonale nadają się do wykorzystania w pracy z dziećmi: zajęcia szkolne, terapia pedagogiczna, logopedia. Moim zdaniem największą zaletą tych pomocy dydaktycznych jest doskonały sposób budowania motywacji dzieci do działania. Każde dziecko, małe i duże , zrobi wiele, aby Ozobot wykonywał zadane im czynności. Dziękuję serdecznie za „otworzenie okna” na nowe metody pracy z dziećmi. Na pewno wykorzystam!

Agnieszka Rybak-Gabryszewska

Uczestniczyłam w szkoleniu prowadzonym przez Annę Grzegory na temat pracy z ozobotami. Szkolenie przeprowadzone było w sposób merytoryczny i ciekawy. Odbyło się w bardzo miłej i serdecznej atmosferze a wszystko to za sprawą prowadzącej pani Ani. Polecam.

Monika Nowak

Bardzo dziękuję za niesamowite spotkanie, gdzie w tak krótkim czasie nauczyłam się tak wiele. Mogłam grać, doświadczać, tworzyć... Dzięki warsztatom "Gamifikacja, czyli idea wykorzystywania mechanizmów gier jako metody nauki ortografii i gramatyki" utwierdziłam się w przekonaniu, że nauka może być świetną zabawą i odwrotnie. Pozdrawiam z Piotrkowa Trybunalskiego.

Katarzyna Ślęzak

Pani Anna Grzegory z Poradni Logofigle prowadzi zajęcia w bardzo ciekawy i interesujący sposób. Spotkania prowadzone są metodą warsztatową, gdzie nauczyciele mogą przećwiczyć na sobie różnorodne ćwiczenia, gry i zabawy. Podczas zajęć zapoznaje uczestników z nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi podczas procesu lekcyjnego.

Maciej Danieluk

Warsztaty z Anką to po prostu podróż w nieznane. Profesjonalizm, zaangażowanie, pasja. Krócej i lepiej się tego nie określi, a każde następne słowo którego szukam by opisać warsztaty musi zmienić się w pochwałę prowadzącej. Polecam tym którzy szukają inspiracji, motywacji oraz pomysłów. Warto poświęcić parę minut na to żeby wykorzystać zdobyte informacje w swojej pracy. Jednym zdaniem: nie sposób się nudzić!

Dominika Sulima

8 maja 2017 r. Studencko-Doktoranckie Logopedyczne Koło Naukowe Uniwersytetu Łódzkiego zorganizowało warsztaty pt. ,,Robotyka w logopedii i terapii pedagogicznej”, w którym miałam przyjemność uczestniczyć. Zostały one przeprowadzone przez Panią Annę Grzegory oraz Pana Rafała Mitkowskiego. Prowadzący w ciekawy oraz inspirujący sposób opowiedzieli o przydatności ozobotów w terapii logopedycznej. Pokazali również jak umiejętnie pracować z ozobotami, w takich obszarach jak grafomotoryka, koncentracja uwagi, czytanie, liczenie czy wymowa. Moim zdaniem te nieszablonowe pomoce logopedyczne, które zaproponowali Pani Anna i Pan Rafał, pomogą wzbudzić ciekawość dziecka, co w konsekwencji przyczyni się do zwiększenia efektywności terapii. Profesjonalizm i przygotowanie merytoryczne prowadzących na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim!
Więcej opinii o nas na profilu firmy w Google